Naprawa gniazda ładowania w laptopie

wymiana gniazda ładowania - serwis laptopów Wrocław

Zleć naprawę gniazda ładowania w swoim laptopie:

Laptopy w przeciwieństwie do komputerów stacjonarnych cechują się dużą mobilnością. Bez problemu można zabrać je praktycznie wszędzie. Często korzystamy z nich w podróży, na uczelni czy po prostu w naszym domowym salonie. Ich wielkość umożliwia bezproblemowe trzymanie je na kolanach lub w łóżku np. do oglądania filmów. Te wszystkie cechy komputerów przenośnych zawdzięczamy wbudowanym bateriom litowo-jonowym, które dziś potrafią umożliwić nieprzerwaną pracę laptopa przez kilka dobrych godzin. Wystarczy od czasu do czasu podpiąć kabel do gniazda ładowania i gotowe. Niestety, po pewnym czasie gniazda portu ładowania mogą wymagać wymiany lub naprawy. Dzieje się tak z kilku powodów: jakość zastosowanych części przy produkcji laptopa jest złej jakości, niewłaściwe użytkowanie gniazda (częste wyszarpywanie kabla, niepotrzebne naprężenia) lub wada konstrukcyjna urządzenia.

Kiedy powinniśmy wymienić gniazdo ładowania w laptopie?

Uszkodzenie tego elementu objawia się kilkoma typowymi zjawiskami. Najczęściej spotykamy się z brakiem reakcji na podłączenie kabla, jednak w tym przypadku powodów również może być wiele. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zjawisk uszkodzenia gniazda ładowania jest przerywanie ładowania - komputer raz jest ładowany, a raz nie. Zjawisko może ulegać spotęgowaniu, w przypadku ruchów kablem przy samym porcie. Na szczęście Naprawa gniazda ładowania w laptopie jest możliwa. W zależności od powstałych uszkodzeń można wymienić port ładowania lub dokonać jego naprawy. Naprawy lub wymiany portu ładowania powinno wykonać się w profesjonalnym serwisie komputerów - takich jak naprawLapka.pl

wymiana gniazda USB w laptopie Wrocław
Wymiana gniazda ładowania

Naprawa gniazda ładowania laptop - tylko serwis!

Cena za wymianę gniazda w USB w laptopie wynosi od 150 zł i jest uzależniona od stopnia uszkodzenia portu. Są sytuacje, w których wymiana całego gniazda nie jest konieczna. Jednak dopiero po dokładnych oględzinach urządzenia jesteśmy w stanie ocenić powstałe szkody. W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań - serdecznie zapraszamy do kontaktu. W naszym serwisie w szybki i sprawny sposób poradzimy sobie naprawą gniazda USB i sprawimy, że korzystanie z urządzenia znów będzie w pełni satysfakcjonujące. Zapraszamy!

Wymiana gniazda zasilania w laptopie

W naszym serwisie naprawiamy gniazda ładowania w laptopach, w konsolach, komputerach, a nawet w iPhonach. Po dostarczeniu nam sprzętu dokonamy oględzin i diagnostyki uszkodzenia. Być może przyczyna braku ciągłości ładowania leży gdzie indziej np. po stronie ładowarki. Po sprawdzeniu i znalezieniu przyczyn występowania problemu przystępujemy do naprawy. W przypadku naprawy gniazda ładowania w laptopie najczęściej wykonujemy lutowanie gniazda lub jego przewodów. Jeżeli jednak portu ładowania jest zbyt uszkodzony i nie nadaje się do naprawy - wymieniamy port na nowy. Po zakończeniu naprawy dokonujemy oględzin i sprawdzamy czy problem ustąpił.

Wymiana gniazda ładowania w laptopie - cena i koszt naprawy

Cena za naprawę gniazda ładowania w laptopie wynosi od 129 zł. Na naprawę lub wymianę portu ładowania udzielamy pisemnej gwarancji. Nasz serwis korzysta jedynie ze sprawdzonych, dedykowanych i certyfikowanych część. Podczas wykonywania usług serwisowych stosujemy się do wszystkich wymogów, które zapewniają bezpieczeństwo urządzeń. Naprawa laptopów w naszym serwisie jest szybka, bezpieczna i jakościowa. Oferujemy usługi #door2door i #bezwychodzeniazdomu. W celu zamówienia kuriera wystarczy wypełnić prosty, poniższy formularz. Możesz również przywieźć urządzenie do jednego z naszych dwóch punktów we Wrocławiu. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług !