Naprawa i serwis płyt głównych w Macbook

wymiana baterii macbook - serwis laptopów Wrocław

Zleć naprawę płyty głównej w swoim macbooku:

Płyta główna w Macbooku jest najważniejszym podzespołem, który odpowiada za prawidłową pracę całego urządzenia. To właśnie dzięki niej, twój Macbook pracuje sprawnie i szybko. Z tego powodu nawet najmniejsze uszkodzenie płyty może spowodować problemy z pracą Macbooka lub całkowitą awarię. Na szczęście, naprawa płyt głównych w Macbookach jest możliwa, choć powinna być wykonana przez specjalistyczny serwis, który posiada odpowiednie, zaawansowane narzędzia oraz wiedzę. Jakie są objawy uszkodzenia płyty?

Objawy uszkodzenia płyty głównej w Macbook 

Uszkodzenie płyty głównej w Macbooku może objawiać się przeróżnymi objawami. Sama płyta ulega awarii z kilku powodów. Najczęściej jest to np. zalanie urządzenia, zwarcie, usterki związane z nieprawidłową obsługą portów lub upadek. Większość usterek płyty związana jest z awariami układów BGA. Do tych należą: procesor, karta graficzna, mostki oraz kilka innych. Awarie wyżej wymienionych są bardzo często spowodowane rezygnacją producentów ze stosowania oddzielnych gniazd na te podzespoły - zapewne w celu oszczędności. Niestety montaż kart, procesorów i innych w technologii BGA nie jest tak trwały i w razie wystąpienia usterki wymaga naprawy w serwisie.

Poza awariami związanymi z układami BGA często dokonujemy napraw płyt głównych po zalaniu. W przypadku zalania Macbooka dokonujemy mycia i dokładnego czyszczenia płyty głównej z osadu i powstałej korozji. Więcej o samej usłudze możesz przeczytać tutaj.
Naprawa laptopa po zalaniu

Naprawa portów i złącz LAN, HDMI, USB, AUDIO w Macbooku

Uszkodzenia portów i złącz zdarzają się w każdym modelu Macbooka. Wynikają one najczęściej z niewłaściwego korzystania z portów, np. przez wciskanie złych końcówek. W naszym serwisie oferujemy naprawę i wymianę złącz LAN, HDMI, USB, AUDIO i innych występujących w Macbookach. Oferujemy również naprawę układów zasilania na płycie głównej, oraz rozwiązujemy problemy z uruchamianiem się urządzenia. Po więcej informacji możesz zajrzeć tutaj
Laptop nie włącza się


wymiana baterii w macbooku - serwis laptopów Wrocław
Zepsuta bateria w laptopie

Naprawa płyt w Macbookach - naprawlapka.pl

Wybierając usługi naszego serwisu gwarantujemy, że twój Macbook powróci do Ciebie naprawiony i w doskonałym stanie. Podczas wykonywania napraw płyt korzystamy z naszego doświadczenia, wiedzy oraz zaawansowanych narzędzi. Posiadamy m.in specjalistyczne mikroskopy, które wykorzystujemy do precyzyjnego lutowania wszystkich układów BGA na płycie głównej. Zajmujemy się programowaniem KBC, Biosu, lutowaniem połączeń na płytach, naprawą układów zasilania oraz wieloma innymi.

Cena i czas naprawy płyty głównej w Macbooku

Cena naprawy płyty głównej w Macbooku zależy od rodzaju naprawy i stopnia uszkodzenia płyty. Jeśli zależy Ci na poznaniu dokładnej wyceny naprawy twojego Macbooka - napisz do nas przez formularz kontaktowy. Po oględzinach i diagnozie twojego urządzenia będziemy w stanie wycenić koszt. Wbrew obiegowej opinii koszt naprawy Macbooka wcale nie musi być duży. Najczęściej waha się od 250 do 1500 zł, jednak wciąż będzie to ułamek ceny zakupu nowego Macbooka. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego wrocławskiego serwisu laptopów, komputerów i urządzeń Apple. Oferujemy konkurencyjne ceny, bezpłatne usługi #door2door oraz pisemną gwarancję. Zapraszamy!