Serwis i naprawa Microsoft Surface

Naprawa microsoft surface - serwis laptopów Wrocław

Skontaktuj się z nami, aby naprawić Twojego Microsoft Surface:

Serwis naprawLapka.pl zlokalizowany we Wrocławiu oferuje wysokiej jakości usługi naprawy komputerów i laptopów wszystkich znanych producentów. Naprawiamy urządzenia po przypadkowych zalaniach, nie włączające się, mające problemy z płytą główną i chłodzeniem oraz wszystkich tych urządzeń,  które potrzebują fachowej pomocy naszych specjalistów. W naszym serwisie laptopów wykonujemy zarówno proste naprawy jak np. wymiana baterii czy naprawa klawiszy, jak i bardziej skomplikowane, które wymagają większego doświadczenia, wiedzy i zaawansowanych technicznie narzędzi. Z uwagi na silne zapotrzebowanie na naprawy urządzeń typu 2w1, do naszej oferty dołączył serwis znanych i popularnych urządzeń Microsoft Surface.
Modele Surface stanowią genialne i dobrze przemyślane połączenie tabletu i laptopa. Z jednej strony swoją wielkością i kompaktowością spełniają funkcję tabletu, a z drugiej strony, po podłączeniu klawiatury i myszki uzyskujemy pełnoprawnego laptopa. Urządzenia Surface doskonale sprawdzają się do wykonywania wielu zadań, w wielu miejscach. Świetnie sprawdzają się na uczelni, w biurach, w warsztatach samochodowych, do prowadzenia prezentacji a także do gotowania w kuchni.
Niestety, jak każde urządzenie elektroniczne narażone jest na usterki oraz awarie, które uniemożliwiają pracę urządzenia i wymagają naprawy.

Naprawa Microsoft Surface w naprawlapka.pl

W naszym serwisie specjalizujemy się we wszystkich typach napraw Microsoft Surface. Niezależnie czy twoje urządzenie wymaga naprawy ekranu, płyty głównej, mikrofonu czy jest po zalaniu - u nas naprawisz każdą usterkę. Co ważne, oferujemy bezpłatną i profesjonalną diagnostykę urządzeń Microsoft Surface. Jeśli więc twoje urządzenie nie włącza się, ma problemy z dźwiękiem, obrazem, baterią lub sam nie jesteś pewny co mu dolega to zapraszamy do naszego serwisu. Nasi specjaliści zajmą się wszystkim.

Oferujemy gwarancję na naprawiane przez nas urządzenia. Możemy również pochwalić się bezkonkurencyjnym czasem oczekiwania na naprawione urządzenie. Poniżej wymienione zostały najpopularniejsze usługi związane z naprawą Microsoft Surface. 


Oferujemy:
naprawa płyt głównych
wymiana zużytych baterii
wymiana matrycy
problemy z przegrzewaniem się 
naprawa po zalaniu
naprawa ekranów dotykowych Microsoft Surface
naprawa gniazd zasilania i usb
nie włącza się

Serwis tabletów Microsoft Surface

W naszym serwisie naprawiamy zarówno tablety, jak i komputery Surface. Najpopularniejszymi naprawami, które wykonujemy w tabletach to wymiany zużytych baterii oraz wymiany stłuczonych matryc. Baterie w tych urządzeniach stanowią najsłabsze ogniwa. Zdarza się, że po upływie czasu puchną, wyginają matrycę oraz bardzo krótko wytrzymują na jednym ładowaniu. Obudowa tabletów Surface jest pozbawiona śrubek, co wymusza każdorazowe odklejanie i wyjmowanie modułu matrycy przy każdym serwisowaniu urządzenia. 

Serwis laptopów Microsoft Surface

W przypadku laptopów Surface największe bolączki to słaba odporność obudowy na upływ czasu, baterie oraz tak jak w przypadku tabletów - matryce. Zdarzają się również naprawy układów zasilania, płyt głównych, mikrofonów, kamer oraz wielu innych. Serwisujemy laptopy Microsoft Surface po zalaniach. Udzielamy gwarancji na nasze naprawy. Umów się już dziś!