Diagnoza i przegląd laptopów, komputerów

wymiana baterii w laptopie - serwis laptopów Wrocław

Zleć diagnozę sprzętu:

Nasz serwis komputerów i laptopów we Wrocławiu oferuje pełną diagnostykę i przegląd waszych urządzeń. W przypadku wszelkich problemów z laptopami, komputerami oraz konsolami oferujemy dokładne sprawdzenie urządzenia, zlokalizowanie usterki, naprawę i usunięcie awarii. Jeżeli nie wiesz z jakimi problemami boryka się twój laptop zapraszamy do naszego serwisu. Oferujemy również bezpłatne usługi #door2door, gdzie odbierzemy od Ciebie urządzenie i oddamy zaraz po naprawie. Jeżeli potrzebujesz dokładniejszych informacji - zapraszamy do kontaktu.

Przegląd laptopów w naprawLapka.pl

W ramach przeglądu dokonujemy dokładnego sprawdzenia stanu technicznego laptopa, Macbooka, komputera lub konsoli. Nasz przegląd obejmuje:

 • sprawdzenie stanu dysków twardych
 • przegląd i sprawdzenie stanu układu chłodzenia
 • przegląd past termoprzewodzących
 • sprawdzenie wentylatorów
 • sprawdzenie płyty głównej pod kątem błędów i uszkodzeń
 • przegląd radiatora
 • sprawdzenie układów graficznych oraz procesora
 • ocenę szkód powstałych po zalaniu
 • ocenę szkód urządzenia po upadku
 • przegląd stanu obudowy i zawiasów
 • wycenę naprawy

Wybrane usterki naprawiane w naszym serwisie

Poniżej przedstawiamy listę problemów z jakimi często borykają się użytkownicy laptopów. Każda usterka jest przez nas diagnozowana a następnie naprawiana. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nie działa klawiatura w laptopie?

Ten problem dotyka wielu użytkowników. Problemy z klawiaturami mogą być zarówno błahe jak i poważniejsze. Najczęściej klienci zgłaszają się do nas z uszkodzonymi klawiszami, zdartą farbą lub połamanymi elementami. W ramach naszych usług wymieniamy klawiatury w laptopach wielu marek. Jeżeli nie działa klawiatura w laptopie to możesz skorzystać z pomocy naszych specjalistów, którzy posiadając odpowiednie doświadczenie oraz wiedzę naprawią usterkę i zwrócą Ci w pełni sprawne urządzenie. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji o naprawie klawiatury - zapraszamy do zapoznania się z naszą usługą tutaj. https://naprawlapka.pl/uslugi/wymiana-klawiatury-w-laptopie/

Nie działa mikrofon w laptopie?

Niedziałający mikrofon w laptopie to z pewnością irytujący problem dla większości z nas. W dobie pracy zdalnej oraz systemu nauczania online mikrofon jest bardzo ważnym i potrzebnym urządzeniem służącym komunikacji, bez którego wielu użytkowników nie może pracować i korzystać z urządzenia. Z tego powodu śpieszymy z pomocą i proponujemy naprawę mikrofonu w laptopie. Usługa obejmuje diagnozę usterki oraz jej szybką naprawę. Jeżeli nie działa mikrofon w laptopie - serdecznie zapraszamy do wypełnienia naszego formularza naprawy i oczekiwania na kontakt od naszego specjalisty lub odwiedzenia nas w naszym serwisie laptopów we Wrocławiu.

Nie działa kamera w laptopie?

Kamery, podobnie jak mikrofony są niezbędnymi urządzeniami służącymi poprawnej komunikacji. W przypadku awarii, braku obrazu lub w przypadku problemów z wyświetlaniem zapraszamy do naszego serwisu. Wymieniamy kamery na nowe, a w przypadku usterki systemowej - oferujemy pełną diagnostykę i naprawę. Jeżeli nie działa kamera w laptopie - zgłoś się do nas przez nasz formularz naprawy, zadzwoń lub odwiedź jeden z naszych dwóch serwisów zlokalizowanych we Wrocławiu.

Nie działa mysz w laptopie?

Z pewnością wielu użytkowników mimo posiadania Touchpada stale korzysta z tradycyjnej, wygodnej w użytkowaniu myszy. Zdajemy sobie sprawę, że niedziałająca mysz w laptopie z pewnością może powodować wiele frustracji. Problemy z myszą mogą być spowodowane zarówno prostymi usterkami, błędnymi ustawieniami systemowymi, jak i uszkodzeniami portów USB. W naszym serwisie oferujemy bezpłatną* diagnozę laptopów i komputerów oraz naprawę problemów z nieprawidłowo działającą myszką. Wystarczy wypełnić prosty formularz umieszczony na naszej stronie i czekać na kontakt od naszego pracownika. Możesz również odwiedzić nas stacjonarnie - zapraszamy na bezpłatną diagnozę do naszego wrocławskiego serwisu..

Nie działa dźwięk lub głośniki w laptopie?

W przypadku braku dźwięku lub problemów z jego odtwarzaniem zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Problemy z dźwiękiem mogą być spowodowane zarówno uszkodzeniami płyty głównej, matrycy jak i problemami z kartą dźwiękową i sterownikami. Jeżeli nie działa dźwięk w twoim urządzeniu - wpadnij do nas.

Nie działa WIFI w laptopie?

Problemy z WIFI nie należą do najrzadszych. W przypadku braku widocznych sieci możemy upatrywać przyczyn zarówno w karcie sieciowej jak i problemami systemowymi. Jeżeli twój laptop boryka się z brakiem sieci - oddaj go w ręce naszych specjalistów. Oferujemy szybką diagnozę oraz wycenę naprawy. Serdecznie zapraszamy.

Nie działa touchpad w laptopie?

Niedziałający Touchpad może sprawić wiele trudności osobom niekorzystającym z myszki. Przyczyną braku reakcji touchpada mogą być zarówno braki w sterownikach, uszkodzenie mechaniczne lub nieświadome wyłączenie tego podzespołu. Jeżeli zauważyłeś, że nie działa touchpad w laptopie i nie znasz przyczyny tego zjawiska - zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną* diagnozę.

wymiana baterii w laptopie - serwis laptopów Wrocław
Zdjęcie mikroskopowe płyty głównej laptopa po zalaniu

Sprawdzone, oryginalne części oraz gwarancja

W serwisie naprawLapka.pl naprawiamy laptopy, MacBooki, komputery oraz konsole przy użyciu profesjonalnych i bezpiecznych dla urządzenia narzędzi. Oddając laptopa w nasze ręce gwarantujemy szybką i sprawną naprawę oraz pełny kontakt z klientem w sprawie wyceny. Posiadamy między innymi mikroskopy do obrazowania uszkodzeń na płytach głównych oraz zaawansowane narzędzia diagnostyczne i lutownicze. W przypadku wymiany elementów lub podzespołów korzystamy jedynie z oryginalnych części lub w przypadku ich braku - z najwyższej jakości, certyfikowanych zamienników. Udzielamy minimum 6-miesięcznej gwarancji na usługi wykonywane w naszym serwisie. Specjalnie dla naszych klientów oferujemy usługi #door2door i #bezwychodzenia z domu. Serdecznie zapraszamy.


*bezpłatna diagnoza jest oferowana w przypadku wykonania dalszej naprawy w naszym serwisie