Serwis i naprawa konsol we Wrocławiu

Zleć naprawę swojej konsoli:

Nasz serwis realizuje naprawy konsol wszystkich popularnych producentów takich jak Xbox, PlayStation czy Nintendo. Oferujemy również bezpłatną diagnozę dostarczonego do nas sprzętu. Naprawiamy konsole po zalaniu, uszkodzone pady oraz wiele innych. Ponadto, w naszym serwisie oferujemy bezpłatną diagnozę konsol, więc jeśli nie wiesz z jakim problemem masz do czynienia - przynieś konsolę do nas, a zespół naszych specjalistów zdiagnozuję i wyceni naprawę twojego sprzętu. Naprawiamy konsole szybko i precyzyjnie, a na nasze usługi udzielamy kilku miesięcznej gwarancji. Serwisujemy również konsole po nieprofesjonalnych i nieudanych naprawach. Serwis prowadzimy na terenie Wrocławia, jednak oferujemy także możliwość wysyłki konsoli do paczkomatu lub usługi #door2door.

Naprawa PlayStation

Oferujemy naprawę PlayStation wszystkich generacji, które w jakiś sposób zostały uszkodzone i wymagają naszej fachowej wiedzy i doświadczenia. Naprawa PS4 czy PS5 to częste naprawy wykonywane w naszym serwisie. Naprawiamy kontrolery, pady szybko i najwyższą starannością, tak abyś mógł znów cieszyć się rozrywką. Jeśli twoje PlayStation zacina się, wyłącza, przegrzewa lub zdarzyło Ci się je zalać - zapraszamy do naszego Wrocławskiego serwisu, gdzie nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich informacji. Na naprawę PlayStation udzielamy kilku miesięcznej gwarancji.

Naprawa Xbox

Naprawiamy konsole Xbox, które zostały zalane, fizycznie uszkodzone lub mają problemy z oprogramowaniem. Najczęściej zgłaszane przez naszych klientów usterki dotyczą przegrzewania się konsoli, problemów z zasilaniem, uszkodzonymi portami lub problemów z oprogramowaniem. Jeśli chcesz wycenić naprawę swojej konsoli - zapraszamy do skorzystania z naszego formularza, gdzie po opisaniu problemu będziemy wstępnie mogli wycenić naprawę konsoli.

Naprawa Nintendo

Najczęściej wykonywanymi naprawami w konsolach nintendo są:

- problemy z ładowaniem lub włączeniem konsoli,
- uszkodzone gniazda USB-C,
- problemy z kontrolerami Switch Joy-Con,
- brak odczytu gier przez konsolę,
- problemy z wyświetlaniem obrazu lub uszkodzony, pęknięty wyświetlacz
- problemy z chłodzeniem i przegrzewaniem się konsoli,
- błędy oprogramowania,
- czyszczenie i konserwacja.

Zapraszamy do jednego z naszych dwóch punktów odbioru we Wrocławiu lub skorzystania z usług #door2door.